PadginTeb , Department of Education

بخش آموزش پادگین طب

Homeمقالات آموزشیکوکتل مهارکننده ی پروتئاز (Protease Inhibitor Cocktail)

کوکتل مهارکننده ی پروتئاز (Protease Inhibitor Cocktail)

کوکتل مهارکننده ی پروتئاز (Protease Inhibitor Cocktail)
مهار پروتئازهای داخل و خارج سلولی جهت تخلیص و جمع آوری پروتئین ها بسیار ضروری است. مهار کننده ی پروتئاز (Protease Inhibitor) یا آنتی پروتئاز (Anti-Protease)، از معرف های بسیار مهم در مهار تجزیه ی پروتئین ها توسط پروتئازهای درون زاد در عصاره ی بافتی یا سلولی است. به طور کلی پروتئازها برای مهار چهار گروه اصلی از آنزیم های پروتئولیتیک استفاده می شوند.

از میان این چهار گروه، سرین پروتئازها به خوبی شناخته شده هستند. این گروه از پروتئازها شامل تریپسین، کیموتریپسین و الاستاز است. گروه سیستئین پروتئازها شامل پاپائین، کالپین و کاتپسین لیزوزومی است. آسپارتیک پروتئازها شامل پپسین و رنین و متالوپروتئازها شامل ترمولیزین و کربوکسی پپتیداز A هستند. طی تخلیص و جداسازی پروتئین ها، این پروتئازها تهدید جدی برای از بین رفتن پروتئین های مورد نظر می باشند. بنابراین طیف وسیعی از مهارکننده های پروتئازها و ترکیبی از آنها که کوکتل نامیده می شود برای کمک به حفظ یکپارچگی پروتئین ها در مقابل گروه های مختلف پروتئازها تولید شده اند.
کوکتل مهارکننده ی پروتئاز، محصول شرکت ZellBio آلمان، با حداکثر میزان خلوص، پروتئین های مورد نظر شما را طی آماده سازی نمونه حفاظت نموده و عملکرد پروتئین را به دنبال لیز سلولی حفظ می کند. این محصول به صورت پودر در دسترس بوده و پروتئازها را در نمونه های بافتی و سلولی مهار می کند.

 

 

بخش علمی شرکت پادگین طب
(مرکز تحقیقات، مشاوره، تولید، واردات و تهیه کیت های تخصصی و فوق تخصصی پژوهش های پایه و بالینی)
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید & این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
22872816- 22872815

 

565 بازدید

About the author

شرکت تامین مواد مورد نیاز در آزمایشات تشخیصی

تازه های آموزش

آمار بازدیدکنندگان

Today27
Yesterday434
This week949
This month7962
Total343159

  • IP: 52.23.192.92

Who Is Online

2
Online

چهارشنبه, 01 اسفند 1397 02:06

موقعیت مکانی

با ما در تماس باشید

تهران,خیابان شریعتی,خیابان خواجه عبدالله انصاری,خیابان ابوذر شمالی,پلاک 60,طبقه چهارم واحد 16